Nazywam się Grzegorz Raczkowski. Jestem uczniem klasy I B. W roku szkolnym 2014/2015 uczestniczyłem w projekcie stypendialnym - "Regionalny program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych"- prowadzonym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Tytuł mojego projektu to: "Metody matematyczne stosowane w naukach przyrodniczych".

W ramach tego projektu zrealizowałem następujące zadania:

• Eksperyment dotyczący zużycia energii elektrycznej w trakcie gotowania wody w zależności od temperatury początkowej, ilości wody, mocy grzałki elektrycznej.
  • Eksperyment związany z czasem, prędkością początkową i drogą hamowania, do którego wykorzystano ruch jednostajnie opóźniony roweru.
  • Wykonanie dla obydwu eksperymentów dokumentacji fotograficznej, obliczeń,tabel wyników,wykresów,sformułowanie wniosków.
  • Wykonanie dla całego projektu prezentacji multimedialnej i zaprezentowanie jej na forum szkoły oraz na stronie internetowej szkoły.
  • slajd1.jpg
  • slajd2.jpg